F39T5/841/HO Sylvania and/or Philips Brand In Stock
  • Brand: Philips
  • Product Code: F39T5/841/HO
  • UPC Code: 046677290252
✗ Out of stock
Wattage: 39W, Type: T5 Fluorescent Tube, Color Temp (Kelvin): 4100K, Lumens: 3500, Length: 34.0 in., Diameter: 0.63 in., Base Type: G5 (miniature bi-pin), Average Life Hours: 25000, Case Quantity: Order 40 for a full case, Color Emitted: Cool White, Cross Reference: Philips Brand: 29025-4 (290254) SYLVANIA   20934
Detailed Specifications
39W
T5 Fluorescent Tube
4100K
3500
34.0 in.
0.63 in.