LEDG40E17-AMBER Christmas LED Bulb
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LEDG40E17-AMBER
  • UPC Code: 600300325942
✓ 1,000+ in stock
GLOBE 40MM 1.6"DIAM 1SMD2835 E17 DIAMOND FACET
E17 INTERMEDIATE SCREW BASE
GREAT FOR CHRISTMAS, HOLIDAY, DECORATIONS FOR ANY OCCASION.
E17 CANDELABRA SCREW BASE
G40mm Globe 1.60
Globe 40MM
E17 INTERMEDIATE BASE
AMBER
Related Products
7C9-120V-INT - Norman Lamps
7C9-120V-INT
Voltage: 120V, Current: 0.058A, Wattage: 7W, Type: C9 Miniature Bulb, Base Type: E17 - Intermediate ..
LED-C9-Yellow - Norman Lamps
LED-C9-Yellow
Voltage: 120V, Current: 15mA, Wattage: 1.80W, Type: C9 LED, Light Output: 3000 mcd, Base Type: E17 (..