LEDT20E12-28W
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LEDT20E12-28W
  • UPC Code: 600300314977
  • Bulk Discount Pricing:
✓ 73 in stock
Voltage: 28V, Current: 60mA, Wattage: 1.80W, Type: LED S6, Light Output: 3000 mcd, Base Type: E12 (candelabra screw base), Life Hours: 100,000, Dimensions: 42mm Length x 21mm Diameter, Viewing Angle: 120 Degree, Color Emitted: White