QH1600T3/WT 240V 1600W Wire Terminals Infrared Heater Lamp Wire Terminals
- Brand: Norman Lamps
- Product Code: QH1600T3/WT
- UPC Code: 600300328721
1600W, T3 Bulb, Wire Terminal Base, 240V 19 7/8" Length (Length of wires: 6")