150G40-130V-W
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: 150G40-130V-W
  • UPC Code: 600300293074
✗ Out of stock
Voltage: 130V, Wattage: 150W, Amps: 1.15, Type: G40 Globe Light Bulb, Life Hours: 5,000 Hours, Base Type: E26 (Medium Screw Base), White Glass
DISCONTINUED
VERY LIMITED SUPPLY on HAND IF ANY...
Detailed Specifications
130V
150W
G40 Globe Bulb
6.80 in.
5.00 in.