25A15/RS/75V
  • Contact for Price
✓ 1 in stock
Voltage: 75V, Wattage: 25W, Type: A15 Light Bulb, Length: 3.50 in., Base Type: E26 (medium screw base), Diameter: 1.88 in., Features: Frosted Glass, Life Hours: 1,000
Detailed Specifications
75V
25W
A15 Light Bulb
250
3.50 in.
1.88 in.