30T7N-130V-INT
- Brand: Norman Lamps
- Product Code: 30T7N-130V-INT
- UPC Code: 600300300246
| Detailed Specifications | |
| Voltage | 130V |
| Wattage | 30W |
| Type | T7 Light Bulb |
| Length | 2.25 in. |
| Diameter | 0.88 in. |