30T7N-130V-INT
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: 30T7N-130V-INT
  • UPC Code: 600300300246
✓ 1,000+ in stock
Voltage: 130V, Wattage: 30W, Amps: 0.24, Type: T7 Light Bulb, Life Hours: 3,000 Hours, Base Type: E17 (Intermediate Screw Base), Clear Glass - C-7A Filament
Detailed Specifications
130V
30W
T7 Light Bulb
2.25 in.
0.88 in.