620PS40P-130V
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: 620PS40P-130V
  • UPC Code: 600300308181
  • Item Discontinued
✗ Out of stock
Voltage: 130V, Wattage: 620W, Type: PS40P Light Bulb, Length: 10.2 in. overall length, Diameter: 5.00 in. overall diameter, Base Type: P40S (mogul pre-focus base), Life Hours: 4,500, Dimmable: Yes, Features: Clear Glass
Discontinued in 130V, see 120V Alternative: 620PS40P-120V
Detailed Specifications
130V
620W
PS40P Light Bulb
10.2 in.
5.00 in.