7C7-120V-DC
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: 7C7-120V-DC
  • UPC Code: 600300291681
✓ 100+ in stock
Voltage: 120V, Current: 0.058A, Wattage: 7W, Type: C7 Miniature Bulb, Base Type: BA15D - Double Contact Bayonet, Life Hours: 3,500, Glass: Clear, Dimensions: 2.13 in. Length