7C9-130V-WHT
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: 7C9-130V-WHT
  • UPC Code: 600300291728
✓ 100+ in stock
Voltage: 130V, Current: 0.058A, Wattage: 7W, Type: C9 Miniature Bulb, Base Type: E17 - Intermediate Screw Base, Life Hours: 3,500, Glass: White, Dimensions: 2.90 in. Length x 1.15 in. Diameter