LED A19 Green 6PK Transparent Glass Copy
- Brand: Norman Lamps
- Product Code: LED-FA19-TG-2W/6PK
- UPC Code: 600300328844
-
$23.99 ($4.00 unit price)
Available Options:
| Detailed Specifications | |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 2W |
| Type | LED A19 Color Filament |
| Lumens | 200 |
| Replaces | 25W Incandescent Bulb |
| Beam Spread | 360 Degree |
| Lamp Shape | A19 |
| Base Type | E26 (medium screw base) |
| Average Life Hours | 15000 |
| Case Quantity | Order 10 for a full case |
| Color Emitted | Green |
| Is It Dimmable? | No |
Tags: green, a19 green, green a19, led-a19-green, green-led-a19, christmas, holiday, green led a19, green a19, LED a19 green
Popular Products
C250S50/ALTO
Wattage: 250W, Type: High Pressure Sodium Bulb, Color Temp (Kelvin): 2100K, Lumens..
$29.95
OSRAM-5007
Voltage: 12V, Product Dimensions: 1.48 x 0.63 x 0.63 inches, Manufacturer Part Number..
$5.50
LEDT18D-28A
Voltage: 28V, Current: 60mA, Wattage: 1.80W, Type: LED S6, Light Output: 3000 mcd, Base..
$8.50

