LED-FA15D-2W 6 PACK
- Brand: Norman Lamps
- Product Code: LED-FA15D-2W-6PK
- UPC Code: 600300328967
-
$16.50 ($2.75 unit price)
Voltage: 120V, Wattage: 2W, Type: LED A15 Filament Bulb, Color Temp (Kelvin): 2700K, Lumens: 180, Lamp Shape: A15, Base Type: E26 (medium screw base), Color Emitted: Warm White
| Detailed Specifications | |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 2W |
| Type | LED A15 Filament Bulb |
| Color Temp (Kelvin) | 2700K |
| Lumens | 180 |
| Lamp Shape | A15 |
| Base Type | E26 (medium screw base) |
| Color Emitted | Warm White |
| Is It Dimmable? | Yes |
Related Products
LED-FA15D-2W
Voltage: 120V, Wattage: 2W, Type: LED A15 Filament Bulb, Color Temp (Kelvin): 2700K, Lumens: 180, La..
$4.45
Tags: LED-FA15D-2W, LED Filament, A15 LED
Popular Products
W909-T5-14W
Voltage: 12-14V, Current: 130mA, Wattage: 1.60W, Type: T5 LED, Light Output: 3000 mcd..
$9.99
LED-FG25DIM-2W Warm-White 2700K
Voltage: 120V, Wattage: 2W, Type: LED G25 Filament Bulb, Color Temp (Kelvin): 2700K..
$4.59


