CDM35/T6/930
  • Brand: Philips
  • Product Code: CDM35/T6/930
  • UPC Code: 600300327496
✓ 71 in stock
Wattage: 35W, Type: CDM Ceramic Metal Halide, Color Temp (Kelvin): 3000K, Length: 3.93 in., Base Type: G12 (bi-pin), Average Life Hours: ‎20,000, Case Quantity: Order 12 for a full case, Philips Brand, UPC: 046677409142
Detailed Specifications
35W
CDM Ceramic Metal Halide
3000K
3.93 in.
G12 (bi-pin)
‎20,000 hours
Order 12 for a full case
Tags: CDM35/T6/930, philips, metal, halide, cmh39, cdm35t6, cmh39tu
Popular Products
GPH212T5L
Wattage: 10W, Type: T5 Germicidal UV Tube, Length: 8.35 in., Diameter: 0.63 in., Base..
4416 Sealed Beam 12.8V 30W
Voltage: 12.8V, Wattage: 30W, Type: PAR36 Sealed Beam, Base Type: Screw Terminal Base..
Q75G9FR-120V
120V, 75W, Frosted Glass, 2.00 in. Length, 9mm Bi-Pin, Loop Style, 2,000 Life Hours