CF26DD/827/ECO 2700K (20679)
  • Brand: Pro-Start
  • Product Code: P-CF26DD/827
  • UPC Code: 600300318395
Available Options:
✓ 68 in stock
Wattage: 26W, Type: Double Twin Tube CFL, Color Temp (Kelvin): 2700K, Lumens: 1700, Beam Spread: 360 Degree, Length: 6.80 in., Base Type: G24D-3 (2-pin), Average Life Hours: 10,000, Color Emitted: Warm White, Cross Reference: Sylvania CF26DD/827/ECO (20679), GE F26DBXT4/SPX27, Philips PL-C 26W/827, Features: Pro-Start Brand
Detailed Specifications
26W
Double Twin Tube CFL
2700K
1700
360 Degree
6.80 in.