EYC/GY8-120V
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: EYC/GY8-120V
  • UPC Code: 600300303186
✓ 62 in stock
Voltage: 120V, Wattage: 75W, Type: MR-16 Halogen, Base Type: 2-pin GY8 base, Life Hours: 3,000, Beam Spread: 38 Degree Flood, Glass Cover
Detailed Specifications
120V
75W
MR16 Halogen Bulb
38 Degree
1.75 in.
2.00 in.