QH1600T3/WT 240V 1600W Wire Terminals Infrared Heater Lamp Wire Terminals
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: QH1600T3/WT
  • UPC Code: 600300328721
✓ 127 in stock
1600W, T3 Bulb, Wire Terminal Base, 240V  19 7/8" Length (Length of wires: 6")