QH1600T3/WT208V 208V 1600W Wire Terminals
✓ 16 in stock
1600W, T3 Bulb, Wire Terminal Base, 208V     19 7/8" Length  (Length of wires: 6")
Detailed Specifications
208V
1600W
T3 19 7/8
Wire Terminal Base 6
8,000
Related Products
EHC Projector Bulb 120V 500W - Norman Lamps
EHC Projector Bulb 120V 500W