LED A19 Blue 6PK Transparent Glass
- Brand: Norman Lamps
- Product Code: LED-FA19-TB-2W/6PK
- UPC Code: 600300328837
-
$23.99 ($4.00 unit price)
Available Options:
| Detailed Specifications | |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 2W |
| Type | LED A19 Color Filament |
| Lumens | 200 |
| Replaces | 25W Incandescent Bulb |
| Beam Spread | 360 Degree |
| Lamp Shape | A19 |
| Base Type | E26 (medium screw base) |
| Average Life Hours | 15,000 |
| Case Quantity | Order 10 for a full case |
| Color Emitted | Blue |
| Is It Dimmable? | No |
Tags: blue, a19 blue, blue a19, led-a19-blue, blue-led-a19, christmas, holiday, a19 led, a19 led blue,
Popular Products
F18T4-DL 19.3 in. Daylight
Wattage: 18W, Type: T4 Fluorescent Tube, Color Temp (Kelvin): 6400K, Lumens: 1250..
$14.95
LED-A19-14W-3K Warm-White-3000K - 100 Watt Equal, 1,600 Lumens
Voltage: 120V, Wattage: 14W, Type: A19 Light Bulb, Lumens: 1600, Replaces: 100W A19..
$3.79
LED-85-Green
Voltage: 28V, Current: 20mA, Wattage: 0.50W, Type: T-1 3/4 (5mm) LED, Light Output: 500..
$4.50

