LED A19 Green 6PK Transparent Glass Copy
- Brand: Norman Lamps
- Product Code: LED-FA19-TG-2W/6PK
- UPC Code: 600300328844
-
$23.99 ($4.00 unit price)
Available Options:
| Detailed Specifications | |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 2W |
| Type | LED A19 Color Filament |
| Lumens | 200 |
| Replaces | 25W Incandescent Bulb |
| Beam Spread | 360 Degree |
| Lamp Shape | A19 |
| Base Type | E26 (medium screw base) |
| Average Life Hours | 15000 |
| Case Quantity | Order 10 for a full case |
| Color Emitted | Green |
| Is It Dimmable? | No |
Tags: green, a19 green, green a19, led-a19-green, green-led-a19, christmas, holiday, green led a19, green a19, LED a19 green
Popular Products
ESGU24-27W-WW Discontinued item. See ESGU24-23W
Voltage: 120V, Wattage: 27W, Type: Spiral CFL, Color Temp (Kelvin): 2700K, Lumens: 1800..
$3.75
DYS - 120V, 600W, Osram Brand
DYS SYLVANIA BRAND, G7 Projection, Microfilm, Studio, 120 Volts, 600 Watts, Length: 2.5..
$31.50
6G12-24V-CS
Voltage: 24V, Wattage: 6W, Amps: 0.025, Type: G12 Globe Light Bulb, Life Hours: 3,500..
$4.99

