LED-S11-MED-R
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LED-S11-MED-R
  • UPC Code: 600300314793
✓ 11 in stock
Voltage: 120V, Current: 15mA, Wattage: 1.80W, Type: S11 LED, Light Output: 3000 mcd, Base Type: E26 (medium screw base), Life Hours: 100,000, Dimensions: 60mm Length x 35mm Diameter, Viewing Angle: 360 Degree, Color Emitted: Red