LED-T5.5-48V-W
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LED-T5.5-48V-W
  • UPC Code: 600300313062
✓ 240 in stock
Voltage: 48V, Current: 15mA, Wattage: 0.80W, Type: T2 LED, Light Output: 1000 mcd, Base Type: Liliput Slide Base, Life Hours: 100,000, Dimensions: 29mm Length x 7mm Diameter, Viewing Angle: 160 Degree, Color Emitted: White