LED120PSBA-ACDC
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LED120PSBA-ACDC
  • UPC Code: 600300313031
✓ 1,000+ in stock
Voltage: 120V, Current: 6mA, Wattage: 0.80W, Type: T2 LED, Light Output: 1000 mcd, Base Type: Slide Base # 5, Life Hours: 100,000, Dimensions: 25.5mm Length x 7mm Diameter, Viewing Angle: 160 Degree, Color Emitted: Amber
Related Products
120PSB Miniature 120V 3W Slide Base #5 - Norman Lamps
120PSB Miniature 120V 3W Slide Base #5
Voltage: 120V, Current: 0.025A, Type: T2 Miniature Bulb, Base Type: ANSI #5 Slide, Life Hours: 10,00..