LED-SB3KE12120V Warm-White 3000K
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LED-SB3KE12120V
  • UPC Code: 600300317336
✓ 1,000+ in stock
Voltage: 120V, Wattage: 3W, Type: LED Tubular Bulb, Color Temp (Kelvin): 3000K, Lumens: 220, Replaces: 25-40W Incandescent, Length: 1.80 in., Diameter: 0.60 in., Base Type: E12 (candelabra screw base), Average Life Hours: 20,000, Viewing Angle: 360 Degree