LEDG40E12-WW Warm White Christmas LED Bulb E12
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LEDG40E12-WW
  • UPC Code: 600300325881
✓ 1,000+ in stock
GLOBE 40MM 1.6"DIAM 1SMD2835 E12 DIAMOND FACET
E12 CANDELABRA SCREW BASE
GREAT FOR CHRISTMAS, HOLIDAY, DECORATIONS FOR ANY OCCASION.
E12 CANDELABRA SCREW BASE
G40mm Globe 1.60
Globe 40MM
Warm White
Related Products
LED-C7-White 120V 1.8W (Pure White) 5000K - Norman Lamps
LED-C7-White 120V 1.8W (Pure White) 5000K
The LED-C7-WHITE is a 1.8W C7 LED replacement bulb designed for use in standard C7 incandescent sock..