LEDG40E17-PURPL Christmas LED Bulb
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LEDG40E17-PURPL
  • UPC Code: 600300325997
✓ 800 in stock
GLOBE 40MM 1.6"DIAM 1SMD2835 E17 DIAMOND FACET
E17 INTERMEDIATE SCREW BASE
GREAT FOR CHRISTMAS, HOLIDAY, DECORATIONS FOR ANY OCCASION.
E17 CANDELABRA SCREW BASE
Detailed Specifications
120 Volt
.65W
G40mm Globe 1.60
Globe 40MM
E17 INTERMEDIATE BASE
PURPLE
Related Products
LED-C9-Red - Norman Lamps
LED-C9-Red
Voltage: 120V, Current: 15mA, Wattage: 1.80W, Type: C9 LED, Light Output: 3000 mcd, Base Type: E17 (..
LED-C9-Yellow - Norman Lamps
LED-C9-Yellow