LEDG50E12-BLUE Christmas LED Bulb 2" Diameter E12 Base
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LEDG50E12-BLUE
  • UPC Code: 600300326048
✓ 998 in stock
GLOBE 50MM 2"DIAM 1SMD2835 E12 DIAMOND FACET
E12 CANDELABRA SCREW BASE
GREAT FOR CHRISTMAS, HOLIDAY, DECORATIONS FOR ANY OCCASION.
E12 CANDELABRA SCREW BASE
Detailed Specifications
120 Volt
.65W
G50mm Globe 2
Globe 50MM
BLUE
Related Products
7C7-130V-CS-CY - Norman Lamps
7C7-130V-CS-CY
Voltage: 130V, Current: 0.058A, Wattage: 7W, Type: C7 Miniature Bulb, Base Type: E12 - Candelabra Sc..
LED-C7-Red - Norman Lamps
LED-C7-Red
Voltage: 120V, Current: 15mA, Wattage: 1.80W, Type: C7 LED, Light Output: 3000 mcd, Base Type: E12 (..
LED-C7-Yellow - Norman Lamps
LED-C7-Yellow
LED-C7-Blue - Norman Lamps
LED-C7-Blue