LEDG50E12-CW COOL WHITE Christmas LED Bulb 2" Diameter E12 Base
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LEDG50E12-CW
  • UPC Code: 600300326062
✓ 1,000+ in stock
GLOBE 50MM 2"DIAM 1SMD2835 E12 DIAMOND FACET
E12 CANDELABRA SCREW BASE
GREAT FOR CHRISTMAS, HOLIDAY, DECORATIONS FOR ANY OCCASION.
E12 CANDELABRA SCREW BASE
G50mm Globe 2
Globe 50MM
CW COOL WHITE
Related Products
7C7-130V-CS-CY - Norman Lamps
7C7-130V-CS-CY
Voltage: 130V, Current: 0.058A, Wattage: 7W, Type: C7 Miniature Bulb, Base Type: E12 - Candelabra Sc..
LED-C7-White 120V 1.8W (Pure White) 5000K - Norman Lamps
LED-C7-White 120V 1.8W (Pure White) 5000K
The LED-C7-WHITE is a 1.8W C7 LED replacement bulb designed for use in standard C7 incandescent sock..
LED-C7-Red - Norman Lamps
LED-C7-Red
Voltage: 120V, Current: 15mA, Wattage: 1.80W, Type: C7 LED, Light Output: 3000 mcd, Base Type: E12 (..
LED-C7-Yellow - Norman Lamps
LED-C7-Yellow
LED-C7-Blue - Norman Lamps
LED-C7-Blue