LEDG50E12-GREEN Christmas LED Bulb 2" Diameter E12 Base
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LEDG50E12-GREEN
  • UPC Code: 600300326055
✓ 999 in stock
GLOBE 50MM 2"DIAM 1SMD2835 E12 DIAMOND FACET
E12 CANDELABRA SCREW BASE
GREAT FOR CHRISTMAS, HOLIDAY, DECORATIONS FOR ANY OCCASION.
E12 CANDELABRA SCREW BASE
G50mm Globe 2
Globe 50MM
GREEN
Related Products
LED-C7-Green - Norman Lamps
LED-C7-Green
Voltage: 120V, Current: 15mA, Wattage: 1.80W, Type: C7 LED, Light Output: 3000 mcd, Base Type: E12 (..
LED-C7-Yellow - Norman Lamps
LED-C7-Yellow
LED-C7-Blue - Norman Lamps
LED-C7-Blue