LEDG50E12-PURPL Christmas LED Bulb 2" Diameter E12 Base
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LEDG50E12-PURPL
  • UPC Code: 600300326086
✓ 797 in stock
GLOBE 50MM 2"DIAM 1SMD2835 E12 DIAMOND FACET
E12 CANDELABRA SCREW BASE
GREAT FOR CHRISTMAS, HOLIDAY, DECORATIONS FOR ANY OCCASION.
E12 CANDELABRA SCREW BASE
G50mm Globe 2
Globe 50MM