LEDG50E17-GREEN Christmas LED Bulb
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LEDG50E17-GREEN
  • UPC Code: 600300326147
✓ 1,000+ in stock
GLOBE 50MM 2"DIAM 3SMD2835 E17 DIAMOND FACET
E17 INTERMEDIATE SCREW BASE
GREAT FOR CHRISTMAS, HOLIDAY, DECORATIONS FOR ANY OCCASION.
E17 INTERMEDIATE SCREW BASE
G50mm Globe 2
Globe 50MM
GREEN
Related Products
7C9-120V-INT - Norman Lamps
7C9-120V-INT
Voltage: 120V, Current: 0.058A, Wattage: 7W, Type: C9 Miniature Bulb, Base Type: E17 - Intermediate ..
LED-C9-Green - Norman Lamps
LED-C9-Green
Voltage: 120V, Current: 15mA, Wattage: 1.80W, Type: C9 LED, Light Output: 3000 mcd, Base Type: E17 (..