LED-120PSB-YEL
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: LED-120PSB-YEL
  • UPC Code: 600300330069
✓ 95 in stock
Voltage: 120V, Current: 6mA, Type: T2 LED, Light Output: 1000 mcd, Base Type: Slide Base # 5, Life Hours: 100,000, Dimensions: 25.5mm Length x 7mm Diameter, Viewing Angle: 180 Degree, Color Emitted: Yellow, ***LIMITED STOCK***
Detailed Specifications
120V
T2 LED
Slide Base # 5
Yellow
6mA
180 Degree
1000 mcd
SB5-120Y
Related Products
LED6PSBR-ACDC - Norman Lamps
LED6PSBR-ACDC
Voltage: 6V, Current: 80mA, Wattage: 0.80W, Type: T2 LED, Light Output: 1000 mcd, Base Type: Slide B..
LED6PSBG-ACDC - Norman Lamps
LED6PSBG-ACDC