750W, 120V, E39 (mogul screw base)
| Detailed Specifications | |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 750W |
| Type | Mercury Vapor Reflector |
| Replaces | SB750W/BT46-120 |
| Beam Spread | Flood |
| Lamp Shape | R57 Reflector |
| Base Type | E39/41 (Mogul Screw Base) |
| Is It Dimmable? | No |
Tags: SB750W/BT46-120, E39 (mogul screw base)
Popular Products
T5.5K-24V-20MA
24V, .02 AMPS, .8 MSCP, 5,000 LIFE HOURS, C-2F FILAMENT, SLIDE BASE T5.5K SHORT LILIPUT
$6.95
