T5.5K-24V-20MA
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: T5.5K-24V-20MA
  • UPC Code: 600300296419
✗ Out of stock
24V, .02 AMPS, .8 MSCP, 5,000 LIFE HOURS, C-2F FILAMENT, SLIDE BASE T5.5K SHORT LILIPUT
Tags: t5.5k-24v-20ma, 1/2, bulbs
Popular Products
2407X Miniature Bulb 24V 7W Xenon
The 2407X is a 24V 7W Xenon miniature bulb with a wedge base, delivering reliable..
Volts: 28V, Watts: 150W, Candela: 25,000, Type: PAR36 Sealed Beam, Life Hours: 300, Screw..
LED-DC-4WDIM-4K Cool-White 4000K
Voltage: 120V, Wattage: 4W, Type: LED DC BASE Bulb, Color Temp (Kelvin): 4000K, Lumens..