TR2X2-20/25/30-2PK 2'X2' LED Troffer with Selectable Color Temp and Wattage - 2pcs per Case
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: TR2X2-20/25/30-2PK
  • UPC Code: 600300327199
  • Bulk Discount Pricing:
✓ 250+ in stock
TPTR01-20/25/30-DIM-2X2
LED 2x2 Troffer Fixture 2 fixtures per case
Power & Color Temperature Selectable  0-10V dimming
3500K-4000K-5000K  20 Watt- 25 Watt- 30 Watt
2 Pack Sold as a 2 pack
Type File Information
Related Products
LED-24TRF40WSEL 4ft Magnetic LED Retrofit Kit - Norman Lamps
LED-24TRF40WSEL 4ft Magnetic LED Retrofit Kit
Voltage: 120-277V,  Select Wattage: 20W, 30W, 40W, Type: LED Magnetic Strip, Select Color Temp (Kelv..