15T8-130V-DC
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: 15T8-130V-DC
  • UPC Code: 600300300314
✓ 993 in stock
Voltage: 130V, Wattage: 15W, Amps: 0.12, Type: T8 Light Bulb, Life Hours: 2,000 Hours, Base Type: BA15D (Double Contact Bayonet), Clear Glass - C-7A Filament
Detailed Specifications
130V
15W
T8 Light Bulb
2.63 in.
1.00 in.