4C7-120V-CS
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: 4C7-120V-CS
  • UPC Code: 600300291452
  • Item Discontinued
✗ Out of stock
Voltage: 120V, Current: 0.033A, Wattage: 4W, Type: C7 Miniature Bulb, Base Type: E12 - Candelabra Screw Base, Life Hours: 4,000, Glass: Clear, Dimensions: 2.13 in. Length
Related Products
4C7-120V-CS-W - Norman Lamps
4C7-120V-CS-W
Voltage: 120V, Current: 0.033A, Wattage: 4W, Type: C7 Miniature Bulb, Base Type: E12 - Candelabra Sc..