7C7-120V-CS
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: 7C7-120V-CS
  • UPC Code: 600300291476
✓ 307 in stock
Voltage: 120V, Current: 0.058A, Wattage: 7W, Type: C7 Miniature Bulb, Base Type: E12 - Candelabra Screw Base, Life Hours: 3,500, Glass: Clear, Dimensions: 2.13 in. Length