60F15-130V-MED
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: 60F15-130V-MED
  • UPC Code: 600300290646
  • Item Discontinued
✗ Out of stock
Voltage: 130V, Wattage: 60W, Type: F15 Light Bulb, Base Type: E26 (Medium Screw Base), Life Hours: 3,000, Dimensions: 4.50 in. Length - 1.88 in. Diameter, Glass: Clear
Detailed Specifications
130V
60W
F15 Light Bulb
4.50 in.
1.88 in.