6S6-24V-CS
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: 6S6-24V-CS
  • UPC Code: 600300293821
✓ 1,000+ in stock
Voltage: 24V, Current: 0.25A, Wattage: 6W, Type: S6 Miniature Bulb, Base Type: E12 Candelabra Screw Base, Life Hours: 3,500, Dimensions: 1.88 in. Length x 0.75 in. Diameter, Glass: Clear