750PS52/CL-277V
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: 750PS52/CL-277V
  • UPC Code: 600300320411
  • Item Discontinued
✗ Out of stock
Voltage: 277V, Wattage: 750W, Type: PS52 Light Bulb, Length: 13.0 in. overall length, Diameter: 6.50 in. overall diameter, Base Type: E40 (mogul screw base), Life Hours: 1,500, Dimmable: Yes, Features: Clear Glass
Detailed Specifications
277V
750W
PS52 Light Bulb
13.0 in.
6.50 in.