CF26DD/841/ECO 4100K (20681)
  • Brand: Pro-Start
  • Product Code: P-CF26DD/841
  • UPC Code: 600300318425
Available Options:
✓ 80 in stock
Wattage: 26W, Type: Double Twin Tube CFL, Color Temp (Kelvin): 4100K, Lumens: 1700, Beam Spread: 360 Degree, Length: 6.80 in., Base Type: G24D-3 (2-pin), Average Life Hours: 10,000, Color Emitted: Cool White, Cross Reference: Sylvania CF26DD/841/ECO (20681), GE F26DBXT4/SPX41, Philips PL-C 26W/841, Features: Pro-Start Brand
Detailed Specifications
26W
Double Twin Tube CFL
4100K
1700
360 Degree
6.80 in.