P-CF26DT/E/IN/830 Norman Pro-Start Brand
  • Brand: Pro-Start
  • Product Code: P-CF26DTE/IN830
  • UPC Code: 600300318487
Available Options:
✓ 482 in stock
Wattage: 26W, Type: Triple Tube CFL, Color Temp (Kelvin): 3000K, Lumens: 1800, Beam Spread: 360 Degree, Length: 5.00 in., Base Type: GX24Q-3 (4-pin), Average Life Hours: 12,000, Color Emitted: Warm White, Cross Reference: Sylvania CF26DT/E/IN/830/ECO (20880), GE F26TBX/SPX30/A/4P, Philips PL-T 26W/830/4P, Features: Pro-Start Brand
Detailed Specifications
26W
Triple Tube CFL
3000K
1800
360 Degree
5.00 in.