CF26DT/E/IN/830 Sylvania Brand 20880
  • Brand: Sylvania
  • Product Code: CF26DT/E/IN/830
✓ 92 in stock
Wattage: 26W, Type: Triple Tube CFL, Color Temp (Kelvin): 3000K, Lumens: 1800, Beam Spread: 360 Degree, Length: 5.00 in., Base Type: GX24Q-3 (4-pin), Average Life Hours: 12,000, Color Emitted: Warm White, GE F26TBX/SPX30/A/4P, Philips PL-T 26W/830/4P, Features: Sylvania Brand
Type File Information
sylvania-dulux-t-e-in-ecologic-cfl-specs.pdf 1.15MB
Detailed Specifications
26W
Triple Tube CFL
3000K
1800
360 Degree
5.00 in.
GX24Q-3 (4-pin)
12,000
Warm White
Pro start: P-CF26DTE/IN830
Sylvania Brand
Related Products
P-CF26DT/E/IN/830  Norman Pro-Start Brand - Norman Lamps
P-CF26DT/E/IN/830 Norman Pro-Start Brand
Wattage: 26W, Type: Triple Tube CFL, Color Temp (Kelvin): 3000K, Lumens: 1800, Beam Spread: 360 Degr..