EYC/GY8-120V
- Brand: Norman Lamps
- Product Code: EYC/GY8-120V
- UPC Code: 600300303186
| Detailed Specifications | |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 75W |
| Type | MR16 Halogen Bulb |
| Beam Spread | 38 Degree |
| Length | 1.75 in. |
| Diameter | 2.00 in. |