QH1600T3/7
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: QH1600T3/7
  • UPC Code: 600300325799
✓ 48 in stock
1600W, T3 Bulb, R7S Base, 240V, (200v~250v Input); Clear Finish, 19.5" Long
QIH Quartz Infrared Heater
QIH240-1600T/E, QH1600T3/7
Detailed Specifications
240V (200v~250v Input Range)
1600W