QH375T3/7
  • Brand: Norman Lamps
  • Product Code: QH375T3/7
  • UPC Code: 600300307313
✗ Out of stock
375W, T-3 Bulb, R7S Base, 120V, 8.60 in. 217mm Length, 5000 Life Hours, 11mm Diameter