QH500T3/WT 120V 500W Wire Terminals
✓ 55 in stock
500W, T-3 Bulb, Wire Terminal Base, 120V, 8.80 in. 223.8mm Length, 5000 Life Hours, 11mm Diameter
Detailed Specifications
120V
500W
T-3
223.8mm
11mm
Wire Terminal Base
5000
Related Products
EHC Projector Bulb 120V 500W - Norman Lamps
EHC Projector Bulb 120V 500W