  • Product Code: LHB08-2F-225S
  • UPC Code: 600300329773
✓ 250+ in stock
Voltage: 100-277V, Wattage: 225W-165W-120W, Type: LED High Bay Fixture, Color Temp (Kelvin): 5000K or 4000K Selectable, Lumens: 33,750 Max - Certifications: DLC Listed, UL, Average Life Hours: 50,000, Color Emitted: Pure White, Is It Dimmable? Yes Working with 0-10V dimmer. Dimensions 24.65" x 12.8" x 2.0"