LED-A19-BLUE
- Brand: Norman Lamps
- Product Code: LED-A19-BLUE
- UPC Code: 600300316834
-
$3.95
| Detailed Specifications | |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 1W |
| Type | LED A19 |
| Replaces | 15W~25W Incandescent Bulb |
| Base Type | E27 (medium screw base) |
| Average Life Hours | 50,000 |
| Color Emitted | Blue |
| Features | Glass Bulb |
Related Products
LED-A19-5W-BLUE
Voltage: 120V, Wattage: 5W, Type: A19 Light Bulb, Lumens: 400, Replaces: 40W~60W Incandescent Bulb, ..
$3.99
Tags: led-a19-blue, colors, blue led, a19 blue led,
Popular Products
18S11-10V-SCB Miniature Bulb 10V 18W BA15S Base
The 18S11-10V-SCB is a high-quality S11 bulb from Norman Lamps, designed to provide..
$7.99
LED-F48T12HO
LED Tube, T12 Replacement, 48" Length, 18 Watts, 2,500 Lumens, High Output HO, Double..
$39.95
CAR-5 Projector Bulb 120V 150W
*DISCONTINUED LIMTED STOCK* T10 Bulb, 4-Pin Base, Slide, Film Strip, 150W, 120V, 2CC-8..
$28.50

